Düğününüzde sizinde üstü açık antika otomobiliniz ve şöförünüz olsun! "Gelin Arabası Fırsatı" İstanbul'da klasik otomobil (Kiralama + Şoför) 1 saati 160 TL yerine sadece 85 TL! (Araba süsleme artı seçeneğiyle)
Fiyat:85.00 TL
İndirim
%47
Kazancınız
75 TL
Bu fırsatı 155 kişi yakaladı!
FIRSATINIZ

  Dü ğününüzde sizinde üstü açık antika otomobiliniz ve  şöförünüz olsun! İstanbul'da klasik otomobil ( Kiralama +  şoför ) bir saati 160 TL yerine sadece 85 TL!

  Klasik araba kiralama

  85 TL de ğerindeki kupon 1 saatlik kiralama kar şılı ğıdır. Minimum 6 adet kupon satın almanız gerekmektedir. Bunun için satın alma adımında adet kısmında en az "6" seçiniz.

  Kiralama süreniz 6 saati geçme durumunda geçen saat süresini 85 TL  saat ücretinden ödeyebilirsiniz.

  Araba Süsleme

  E ğer kiraladı ğınız arabanın süslenerek gelmesini istiyorsanız satın alma seçeneklerinden araba süslemeyide satın almanız gerekmektedir.  Araba süsleme örnekleri a şa ğıdaki örneklerden görebilirsiniz.

  Benzin
  Aracımız teslim yerine geldiğinden ayrılacağı saate kadar yaptığı kilometreyi 1.25 TL ile çarparak şöfore peşin olarak ödeyeceksiniz. 

NASIL YARARLANACAKSINIZ

• 2013 yılı rezervasyonlarınızı şimdiden yaptırarak öncelik sağlayabilirsiniz.

• Kişi başı dilediğiniz kadar fırsat kodu alıp, arkadaşlarınız ve aileniz ile beraber tura katılabilirsiniz.

 • •  Başka kampanyalarla birleştirilemez.
 • •  Yoğun talepten dolayı satın almadan önce aşağıdaki model seçeneklerinden beğendiklerinizi ve hangi tarih için istediğinizi satis@gelindamatfirsati.com adresine mail atarak ya da 0533 469 70 58 numaralı telefonu arayarak araçların uygunluğunu öğrenebilirsiniz.
 • •  Kupon kodunuza fırsat satın aldıktan sonra, kayıtlı olduğunuz e-posta adresinden ve sitedeki "Fırsatlarım"      bölümünden ulaşabilirsiniz.
Düğününüzde sizinde üstü açık antika otomobiliniz ve şöförünüz olsun! "Gelin Arabası Fırsatı" İstanbul'da klasik otomobil (Kiralama + Şoför) 1 saati 160 TL yerine sadece 85 TL! (Araba süsleme artı seçeneğiyle)

Geçmişin güzelliklerini, günümüzde anılarınızla bütünleştiriyoruz. Özel Günlerinizde Nostalji Tadında Unutulmaz Anlar Yaşatıyoruz Anılar Yaratıyoruz. şoförlü Klasik araçlarımızla Düğün, Nişan, Sünnet Düğünü, Doğum Günü, Yıldönümü Kutlamaları, Açılış Organizasyonları, Davet, Tanıtım, Açıkhava Lansmanları, Yolcu Transferi, Film, Klip Çekimlerinde Hizmetinizdeyiz...
Temiz bakımlı klasik araçlarımız, üstün hizmet kalitemiz, güleryüzlü ve seçkin personelimiz ile daima yanınızdayız.


 Ateş Kırmızı Cadillac  

    
       
  
 

Beyaz Düşler
 
            


Pembe Düşer
 
                 
Beyaz Kuğu
 
                 


Pembe Panter
 
                 Mavi
 
            Pembe
 

 

--

            

 

--

 

Ürün hakkında yorum yapabilirsiniz.
Mailini bırak indirimli fırsatları yakala!


EVLİLİK LİSTESİ
Dilediğin fırsatları listene ekle, arkadaşlarınla bu listeyi paylaş. Arkadaşların sana diledikleri tutarı puan olarak hediye etsin. Puanları topla fırsatları yakala!
DİĞER FIRSATLAR